Obiektywy do całodobowej kamery obserwacyjnej Kowa SC200PK1C

 • solidna obudowa
 • optyka wysokiej klasy
 • precyzja wykonania
 • modernistyczny wygląd
 • łatwy montaż

Więcej szczegółów

Produkt na stanie!

Kowa

W 1894 roku Japońska firma kowa przekształciła się w międzynarodową markę zajmującą się działalnością handlowo-produkcyjną, farmacją, naukami przyrodniczymi oraz... Czytaj więcej

Obiektywy dedykowane do urządzeń Kowa, szczególnie kamery SC200PK1C

Obiektywy kowa to prostota wykonania połączona z solidnością i precyzją japońską. Urządzenia zostały stworzone z myślą o dalekich, nocnych obserwacjach. Pracują na systemach Beraing-CAM oraz nowatorskiej technologii 3-CAM, dzięki której zakres ruchowy obiektywu został zdecydowanie ograniczony. Ponadto zapewniają dłuższą żywotność obiektywów oraz większy komfort pracy.

Obiektyw jest kompatybilny z profesjonalną kamerą do nocnego i dziennego monitoringu SC200PK1C. Zoomowanie i wyostrzanie obrazu odbywa się za pomocą specjalnych ruchomych pierścieni lub za pomocą przycisków, w zależności od tego, czy obudowa jest statyczna czy też posiada elementy ruchome.

Obiektywy Kowa


Wiele popularnych obiektów posiada problemy takie jak znaczny opór w zbyt niskich temperaturach pracy. Obiektywy Kowa wyeliminowały tą niedogodność za pomocą wewnętrznego trzpienia, które zmniejsza ilość miejsc stykowych części mechanicznych znajdujących się wewnątrz urządzenia. Równocześnie minimalizują one tarcie i redukują wilgoć, która może znaleźć się wewnątrz obiektywu.

System Bearing CAM odpowiedzialny za przybliżanie obrazu wpływa korzystnie na wewnętrzne mechanizmy odpowiedzialne za przybliżenie obrazu, zwłaszcza w modelach o znacznej ogniskowej. Uzyskanie wyraźnego obrazu możliwe jest z odległości nawet 8 km. Duża ilość łożysk wykorzystana w systemie przejmuje nacisk z dużych rozmiarów obiektywu, przeciwdziała odkształceniu wewnętrznemu oraz wspomaga ruch, czyniąc obiekty wyjątkowo odpornymi i wydajnymi w działaniu.

Oferta optyki Kowa zawiera między innymi najjaśniejsze z dostępnych na rynku obiektywów ze stałą lub zmienną ogniskową. Czysty obraz widoczny nawet przez szyby samochodu lub możliwość dostrzeżenia z daleka numerów znajdujących się na tablicy rejestracyjnej to zdecydowana zaleta kamer Kowa.

Kowa SC00PK1ZC

 • Obiektyw
 • Ochrona optyki

Prezentacja Kamery Kowa SC200PK1C

Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzedni
 • Mocowanie lunety do telefonu - adapter Kowa do smartfona TSN

  Mocowanie lunety do telefonu - adapter Kowa...

  579,00 PLN Zobacz
 • Adapter mocujący aparat do lunety obserwacyjnej TSN-PA7A DSLR Kowa

  Adapter mocujący aparat do lunety...

  899,00 PLN Zobacz
 • Okular Kowa TE-11WZ 25-60×

  Okular Kowa TE-11WZ 25-60×

  2 799,00 PLN Zobacz
 • Neoprenowy pokrowiec C-883N i C-884N ochronny do lunet obserwacyjnych Kowa

  Neoprenowy pokrowiec C-883N i C-884N...

  889,00 PLN Zobacz
 • Dalmierz laserowy Focus Sport Optics Focus in Sight Range Finder 600 m.

  Dalmierz laserowy Focus Sport Optics Focus...

  939,00 PLN Zobacz
Następny