18 czerwca 2020 Komentarze (0) Aktualności, Bez kategorii, Poradniki zakupowe

7 pomysłów na prezent na Dzień Ojca

pomysł na prezent z okazji dnia ojca

23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca, będący wyrazem szacunku i wdzięczności dla naszych ojców. W tym wyjątkowym dniu oprócz życzeń warto pomyśleć nad niespodzianką, która uszczęśliwili ukochanego Tate. Aby pomóc Wam w wyborze odpowiedniego prezentu, który wyrazi więcej niż nie jedno słowo – przygotowaliśmy listę 7 pomysłów na prezent. Wśród nich propozycje dla ojca myśliwego, ornitologa lub miłośnika obserwacji zwierząt, leśnika czy też pasjonata strzelectwa i outdooru. Jeśli jednak nie znajdziesz tutaj idealnej propozycji – napisz do nas, a chętnie pomożemy Tobie w wyborze czegoś specjalnego.

1. Scyzoryk wielofuncyjny Victorinox Spartan z otwieraczem i korkociągkiem

Pierwszą propozycją z naszej strony jest wielofunkcyjny scyzoryk z 12 rozmaitymi funkcjami w tym otwieraczem, korkociągiem, śrubokrętem, pęsetą, małym i dużym ostrzem itd. Model ten stanowi kontynuacje legendy szwajcarskich noży oficerskich. Doskonały zarówno w codziennych sytuacjach jak i potrzebach kryzysowych.

Scyzoryk prezent na dzień ojca

2. Alkomat DA-7100 z czujnikiem elektrochemicznym

Alkomat to praktyczne urządzenie, przydatne w wielu sytuacjach. Powrót z imprezy, niepewność o poranku? Dzięki urządzeniu AlcoFind Twój Tato szybko i skutecznie sprawdzi trzeźwość swoją jak i znajomych. Urządzenie charakteryzuje szeroki zakres pomiarowy aż do 5,00 ‰.

alkomat na dzień ojca

3. Kamera termowizyjna AGM ASP-Micro TM160

Niewielkich rozmiarów kamera termowizyjna o dużych możliwościach to propozycja, która z pewnością ucieszy każdego mężczyznę. Do wyboru model z sensorem 160×120 lub 384×288. Zasięg urządzenia pozwala na obserwacje do ponad 400 metrów. Model AGM ASP-Micro TM160 pozwala również na rejestracje filmów.

termowizor na dzień ojca

4. Lornetka Focus Handy 10×32

Jest to pozycja doskonała dla Ojców, którzy często wybierają się w teren w celu obserwacji ptaków lub innych zwierząt. Dzięki kompaktowej obudowie i dopasowanemu etui będzie świetnym kompanem podczas pieszych wędrówek i biwakowania.

lornetka dla ojca

5. Noktowizor dla ojca myśliwego AGM Global Vision Wolf-14

Analogowy noktowizor do obserwacji AGM Global Vision Wolf-14 to wszechstronny sprzęt dedykowany zarówno do użytku profesjonalnego jak i rekreacyjnego. Model zapewnia doskonały i wyrazisty obraz nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Do wyboru wersje z różnymi rozdzielczościami przetwornika.

Noktowizor na dzień ojca

6. Fotopułapka Browning Patriot

Tym co zścią ucieszy każdego pasjonata obserwacji zwierząt w lesie będzie kamera leśna Browning Patriot. Model ten charakteryzuje bardzo dobra jakość zdjęć o rozdzielczości 24 MPix i filmów Full HD 1920×1080. Możliwe jest programowanie długości filmów od 5 do 120 sekund.

fotopułapka na prezent

7. Wrywacz metali Garrett ACE 150


Wykrywacz metali to nie lada gratka zarówno dla pasjonatów poszukiwań skarbów jak i dla amatorów. Garrett Ace 150 to solidny i wytrzymały wykrywacz w przystępnej cenie. Posiada regulacje czułości oraz jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze. Idealny wybór na pierwszy wykrywacz!

wykrywacz metali na dzień ojca
Joanna Słodkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *