9 lutego 2015 Komentarze (0) Noktowizja, Oświetlacze podczerwieni, Sprzęt, Termowizja

Armasight – jakość to ich drugie imię

Armasight to amerykański producent noktowizorów

Amerykańska firma Armasight została założona w 2007r. jako start-up w San Francisco i od tamtej pory zebrała grupę profesjonalistów która czerpie ze 150 lat doświadczeń firm takich jak: Northrop-Grumman, Litton Electro-Optical Systems, American Technologies Network, Insight Technology oraz Nivisys Industries.

Aktualnie Armasight jest wiodącym producentem najlepszej klasy noktowizorów w Stanach. Oprócz wysokiej jakości wykonania, ich produkty cechują autorskie rozwiązania oraz wysoka wydajność. Noktowizory są wykonane z najlepszych tworzyw oraz przechodzą skrupulatne sprawdzanie jakości zanim opuszczą fabryki w Stanach Zjednoczonych. Dzięki najlepszym projektantom zachowują również odpowiedni nowoczesny wygląd. Misją firmy jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny noktowizji, termowizji oraz oświetlaczy podczerwieni. Dla elitarnych jednostek wojskowych, policji, ochrony i wszystkich tych którzy potrzebują dobrego i niezawodnego sprzętu do działań nocnych na całym świecie w tym myśliwych którzy w Stanach regularnie polują przy użyciu noktowizorów Armasight.

Oprócz niezawodności sprzętu, firma Armasight gwarantuje najlepszą jakość i szybkość obsługi po gwarancyjnej w postaci wydajnej sieci serwisów. Armasight jest nowością na Polskim rynku i trzymamy kciuki że odniesie u nas taki sam sukces jak na rynkach zachodnich.

SpyOptic.pl jest wyłącznym dystrybutorem produktów Armasight w Polsce.

Daniel Król

Daniel Król

Doradca Techniczny at SpyOptic.pl
Związany z projektem SpyOptic od 2 lat, administrator sklepu internetowego i tester sprzętu noktowizyjnego; miłośnik podróży do krain nierozwiniętych turystycznie, bloger i aktywny uczestnik życia społeczno-politycznego; człowiek interesu na miarę XXI wieku
Daniel Król
Podziel się tym ze znajomymi!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *