26 maja 2017 Komentarze (0) Bez kategorii, Noktowizja, Oświetlacze podczerwieni, Poradniki zakupowe, Sprzęt, Termowizja

Electrooptic – termowizory i noktowizory dla wymagających użytkowników

Jaki jest najdalszy punkt jaki widzisz na horyzoncie? Ludzkie oko potrafi dopatrzeć się małego płomienia świecy oddalonego o 22 km! Ale człowiek od zarania dziejów ulepsza samego siebie – dziś z pomocą przychodzi mu technologia, która pozwala człowiekowi dorównać choćby tym zwierzętom, które zmysł wzroku wykorzystują do polowań. Tym właśnie zajmuje się firma Electrooptic – jej innowacyjne produkty pozwalają człowiekowi widzieć w ciemności, a ich niezawodność sprawia, że właśnie wprowadziliśmy je do swojej oferty.

Dla kogo przeznaczony jest tak specjalistyczny sprzęt?

Electrooptic od 1996 roku wyposaża międzynarodowe instytucje badawcze, agencja badania i rozwoju oraz wspiera korporacje zajmujące się technologiami optycznymi i laserowymi. Teraz te sprawdzone na całym świecie produkty udostępniamy polskim odbiorcom – instytucjom państwowym i cywilnym dbającym o bezpieczeństwo państwa, ale też wszystkim pasjonatom nocnych polowań czy wędrówek – myśliwym lub wojskowym.

Noktowizor cyfrowy Fortis 11X

Kultowym produktem marki Electrooptic jest cyfrowa lornetka noktowizyjna Fortix 11x z możliwością przesyłu danych na odległość. Została wyposażona w wysokiej jakości przetwornik obrazu CCD w rezultacie czego generowany przez urządzenie obraz można porównać z tym, którzy wytwarzają analogowe noktowizory generacji 2+.

Fortis posiada rejestrator obrazu, który pozwala na nagrywanie filmów i zapis danych na wymiennej karcie SD do 32 GB. Bezprzewodowy przesył danych w odległości 100 metrów zawdzięczamy montowanej antenie WiFi. Ale to nie wszystko. Lornetka posiada dodatkowo takie elementy, jak: kompas magnetyczny – ułatwiający poruszanie się w terenie, chip GPS informujący o aktualnym położeniu z dokładnością do 2 metrów.

 


Monokular Electrooptic Strix-3F40

Kolejne urządzenie, którego nie można pominąć, to termowizyjny monokular Electrooptic Strix-3F40. Stworzony do długotrwałego nadzoru i monitoringu otoczenia, przygotowany do pracy w najtrudniejszych warunkach. Nie groźne mu zadymienie, mgła czy wilgoć. Odświeża obraz na poziomie 50 Hz, dzięki czemu jego jakość jest czytelna i płynna. Zasięg detekcji sięga nawet 1100 metrów. Dzięki wbudowanemu rejestratorowi nagrywa obraz, który następnie zostaje nadpisany na wymiennych kartach SD.

Monokular posiada prosty w obsłudze panel nawigacyjny. Zasila się go za pomocą 4 baterii AA – gwarantujących 10 godzin pracy bez przerwy.

 

 

Jeżeli poszukujesz naprawdę solidnego i profesjonalnego urządzenia termowizyjnego, noktowizyjnego lub oświetlacza podczerwieni – inwestycja w produkt marki Electrooptic będzie strzałem w 10! Jakość potwierdzona zadowoleniem wielu klientów oraz innowacja i precyzja wykonania to gwarancja zadowolenia z zakupów!

Sprawdź pozostałe produkty marki Electrooptic

Joanna Słodkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *