3 lutego 2017 Komentarze (1) Bez kategorii

Jaki lokalizator GPS dla psa myśliwskiego?

Lokalizatory GPS to w obecnych czasach urządzenia, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Korzystamy z nich do śledzenia aktualnej pozycji pojazdów, lokalizacji rowerów, a nawet monitoringu osób. Dzięki modułowi GPS lokalizator pobiera dane o swojej pozycji, używając technologii GPS lub GLONASS. Następnie dane telemetryczne trafiają za pomocą sieci GSM do serwera zewnętrznego.

Lokalizator dla psa to innowacyjne rozwiązanie problemów wszystkich posiadaczy czworonożnych pupili. Jeżeli nasz pies lubi samotne spacery poza domem lub ma skłonności do ucieczek, warto pomyśleć o zakupie urządzenia lokalizującego miejsce pobytu zwierzęcia w czasie rzeczywistym. Jednak to nie jedyna możliwość jego wykorzystania. Lokalizatory GPS doskonale sprawdzają się w przypadku polowań z psami myśliwskimi. Gonitwa psa za zwierzyną bywa czasem naprawdę długa i chaotyczna. W rezultacie pies oddala się od właściciela o wiele kilometrów, a czasem gubi całkowicie, podążając za zwierzyną.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalizatora GPS dla psa myśliwskiego?

Każdy myśliwy poszukujący lokalizatora GPS dla swojego psa chce mieć pewność, że urządzenie, w które inwestuje, pochodzi ze sprawdzonego źródła. Warto więc na początku rozeznać się w temacie i wybierać pośród marek, które cieszą się zaufaniem i popularnością wśród kupujących — nikt z nas nie chce przecież kupować przysłowiowego ,,kota w worku”.

Jedną z takich marek jest firma Tractive, oferująca profesjonalne lokalizatory GPS dla psów myśliwskich. Platforma GPS w którą zostały wyposażone urządzenia, to niewątpliwie doskonałe miejsce stałego nadzoru naszego pupila. Globalny zasięg pozwala na pracę i kontrolę urządzenia w każdym rejonie świata. Nieograniczona historia umożliwia powrót do dowolnego momentu jego pracy – dzięki czemu w razie jakiś wątpliwości lub chęci odszukania istotnych dla nas terminów wszystkie dane będą dla nas dostępne na platformie.

Szczególnie przydatną w trakcie polowań funkcją jest lokalizacja GPS ,,na żywo”. Znanych jest sporo przypadków zaginięcia psa w trakcie polowania. Możliwość monitorowania położenia zwierzęcia w czasie rzeczywistym pozwoli nam uniknąć oddalenia się psa gończego w dalekie rewiry lasu.

tractive-02

Lokalizator Tractive GPS TRATR1

Jednym z godnych polecenia produktów jest lokalizator GPS TRATR 1, posiadający solidną i wodoodporną obudowę, która spełnia normę jakościową IPX7. W rezultacie nie musimy obawiać się o zabrudzenie czy uszkodzenie urządzenia pod wpływem wilgoci lub kontaktu z wodą. Wyposażenie urządzenia w diodę LED pozwala na lokalizację pupila również nocą. Samo namierzanie odbywa się za pomocą bezpłatnej aplikacji dla systemów Android dostępnej w Google Play oraz Apple dla systemu iOS. Działanie urządzenia obejmuje ponad 80 krajów na świecie i zależne jest od mocy sygnału GSM. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że bez problemu możemy założyć urządzenie nawet mniejszym zwierzętom. Do urządzenia można dokupić obrożę do lokalizatora GPS dla psa myśliwskiego Tractive.

Joanna Słodkowska

Joanna Słodkowska

Specjalista ds. e-marketingu at SpyOptic.pl
Miłośniczka wspinaczki skalnej - w szczególności bulderingu. Wolny czas spędza na łonie natury z ukochanym psiakiem Bugim. Pasjonatka strzelectwa sportowego, od kilku lat związana z projektem SpyOptic.
Joanna Słodkowska
Podziel się tym ze znajomymi!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone

Jeden komentarz do Jaki lokalizator GPS dla psa myśliwskiego?

  1. Greg pisze:

    Zdecydowanie się zgadzam. Tractive GPS TRATR1 podoba się zarówno mi, jak i mojemu Wyżełkowi :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *