3 lutego 2017 Komentarze (1) Bez kategorii

Jaki lokalizator GPS dla psa myśliwskiego?

Jeżeli nasz pies lubi samotne spacery poza domem lub ma skłonności do ucieczek, warto pomyśleć o zakupie lokalizatora GPS. Urządzenia z GPS doskonale sprawdzają się w przypadku polowań z psami myśliwskimi. Gonitwa psa za zwierzyną bywa czasem naprawdę długa i chaotyczna. W rezultacie pies oddala się od właściciela o wiele kilometrów, a czasem gubi całkowicie, podążając za zwierzyną.

Jaki GPS dla psa myśliwskiego wybrać?

Profesjonalne urządzenia GPS dla psów myśliwskich oferuje firma Tractive. Platforma GPS w którą zostały wyposażone urządzenia, to doskonałe miejsce stałego nadzoru naszego pupila. Globalny zasięg pozwala na pracę i kontrolę urządzenia w każdym rejonie świata. Nieograniczona historia umożliwia powrót do dowolnego momentu jego pracy – dzięki czemu w razie jakiś wątpliwości lub chęci odszukania istotnych dla nas terminów wszystkie dane będą dla nas dostępne na platformie.

Szczególnie przydatną w trakcie polowań funkcją jest lokalizacja GPS ,,na żywo”. Znanych jest sporo przypadków zaginięcia psa w trakcie polowania. Możliwość monitorowania położenia zwierzęcia w czasie rzeczywistym pozwoli nam uniknąć oddalenia się psa gończego w dalekie rewiry lasu.

Każdy myśliwy poszukujący lokalizatora GPS dla psa chce mieć pewność, że urządzenie, w które inwestuje, pochodzi ze sprawdzonego źródła. Warto więc na początku rozeznać się w temacie i wybierać pośród marek, które cieszą się zaufaniem i popularnością wśród kupujących — nikt z nas nie chce przecież kupować przysłowiowego ,,kota w worku”.

gps dla psa tractive

Lokalizator Tractive GPS TRATR1

Jednym z godnych polecenia produktów jest lokalizator GPS TRATR 1, posiadający solidną i wodoodporną obudowę, która spełnia normę jakościową IPX7. W rezultacie nie musimy obawiać się o zabrudzenie czy uszkodzenie urządzenia pod wpływem wilgoci lub kontaktu z wodą. Wyposażenie urządzenia w diodę LED pozwala na lokalizację pupila również nocą. Samo namierzanie odbywa się za pomocą bezpłatnej aplikacji dla systemów Android dostępnej w Google Play oraz Apple dla systemu iOS. Działanie urządzenia obejmuje ponad 80 krajów na świecie i zależne jest od mocy sygnału GSM. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że bez problemu możemy założyć urządzenie nawet mniejszym zwierzętom. Do urządzenia można dokupić obrożę do lokalizatora GPS dla psa myśliwskiego Tractive.

Joanna Słodkowska

Jeden komentarz do Jaki lokalizator GPS dla psa myśliwskiego?

  1. Greg pisze:

    Zdecydowanie się zgadzam. Tractive GPS TRATR1 podoba się zarówno mi, jak i mojemu Wyżełkowi :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *