13 lutego 2015 Komentarze (0) Noktowizja, Sprzęt

Porównanie lornetek noktowizyjnych Dark Strider i Ninox od Armasight

Lornetka noktowizyjna

Należy pamiętać, że większość lornetek noktowizyjnych wyposażona jest w niewystarczającej wielkości soczewki obiektywu, nie mogąc tym samym zapewnić wysokiej rozdzielczości generowanego obrazu o dalekim zasięgu. Dodatkowo ich mało kompaktowy rozmiar wymaga niekiedy użycia odpowiedniego statywu.

Jakie modele lornetek noktowizyjnych oferujemy?

W naszym sklepie internetowym Spy-Optic.pl dostępne są obecnie dwa modele profesjonalnych lornetek noktowizyjnych amerykańskiego producenta Armasight. Oba modele cechuje wysoki profesjonalizm zastosowany technologii, solidne wykonanie i relatywnie niska cena w stosunku do możliwości. Wyposażone w powłokę antyrefleksyjną i wzmacniacze obrazu pierwszej generacji, urządzenia tego typu są często wykorzystywane są do polowań, survivali, gier terenowych typu Paintball jak również do nadzorowania i monitorowania chronionych obiektów. Mogą być również stosowane w połączeniu z reflektorem podczerwieni dalekiego zasięgu co zapewni dobrą widoczność również w całkowitej ciemności.

Lornetka noktowizyjna Dark Strider G1+ dla myśliwego

Armasight Dark Strider gen 1+

Model lornetki noktowizyjnej Armasight Dark Strider gen 1+ charakteryzuje się doskonałą wydajnością i percepcją głębi. Konstrukcja oparta o dwa niezależne moduły noktowizyjne generacji 1+ gwarantuje wysoką rozdzielczość i jasność obrazu. Ponadto wbudowany oświetlacz podczerwieni dalekiego zasięgu zapewnia pracę nawet w całkowitej ciemności, a nawigacja jest wyjątkowo intuicyjna dzięki specjalnie zaprojektowanym przyciskom sterującym

Lornetka noktowizyjna Ninox G1+

Armasight Ninox gen 1+

Lornetka noktowizyjna Armasight Ninox gen 1+ cechuje proporcjonalne zestawienie ceny do jakości i żywotności produktu. Kompaktowe i lekkie gogle Ninox 1+ zasilane są energooszczędną baterią 3V typu CR123, która zapewnia zasilanie nawet do 58 godzin pracy. Obudowa została wykonana z trwałych materiałów, a wnętrze jest odporne na pył i wodę.

Daniel Król

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *