Poznaj nas

SpyOptic to sklep z noktowizją, termowizją i fotopułapkami

SpyOptic to marka sprzedażowa firmy SpyShop. Specjalizujemy się w zaawansowanej noktowizji, termowizji i fotopułapkach. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży pozwoliło nam nawiązać owocną współpracę z amerykańskim producentem noktowizorów, firmą Armasight,  Od kilku lat jesteśmy dystrybutorem marek Electrooptic oraz Ados-tech, zapewniając profesjonalne doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe. Blog ten jest sposobem na podzielenie się z Państwem naszą wiedzą na temat noktowizji i innych technologii optycznych które oferujemy w naszym sklepie. Najważniejsza dla nas jest Państwa satysfakcja z uzyskanych informacji. Do Państwa dyspozycji oddajemy naszych najbardziej doświadczonych ekspertów, którzy odpowiedzą na każde pytanie.

W naszej dystrybucji znajdziesz tylko najlepsze marki:

  • logo-armasight
  • logo-gsci
  • logo-reconyx
  • logo-flir
  • logo-spypoint
  • logo electrooptic

Poznaj naszych ekspertów:

Joanna Słodkowska

Joanna Słodkowska

Specjalista ds. e-marketingu at SpyOptic.pl
Miłośniczka wspinaczki skalnej - w szczególności bulderingu. Wolny czas spędza na łonie natury z ukochanym psiakiem Bugim. Pasjonatka strzelectwa sportowego, od kilku lat związana z projektem SpyOptic.
Joanna Słodkowska
Daniel Król

Daniel Król

Doradca Techniczny at SpyOptic.pl
Związany z projektem SpyOptic od 2 lat, administrator sklepu internetowego i tester sprzętu noktowizyjnego; miłośnik podróży do krain nierozwiniętych turystycznie, bloger i aktywny uczestnik życia społeczno-politycznego; człowiek interesu na miarę XXI wieku
Daniel Król

Latest posts by Daniel Król (see all)

Pytania prosimy wysyłać za pomocą formularza znajdującego się na podstronie.

Podziel się tym ze znajomymi!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone