Poznaj nas

SpyOptic to sklep z noktowizją, termowizją i fotopułapkami

SpyOptic to marka sprzedażowa firmy SpyShop. Specjalizujemy się w zaawansowanej noktowizji, termowizji i fotopułapkach. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży pozwoliło nam nawiązać owocną współpracę z amerykańskim producentem noktowizorów, firmą Armasight,  Od kilku lat jesteśmy dystrybutorem marek Electrooptic oraz Ados-tech, zapewniając profesjonalne doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe. Blog ten jest sposobem na podzielenie się z Państwem naszą wiedzą na temat noktowizji i innych technologii optycznych które oferujemy w naszym sklepie. Najważniejsza dla nas jest Państwa satysfakcja z uzyskanych informacji. Do Państwa dyspozycji oddajemy naszych najbardziej doświadczonych ekspertów, którzy odpowiedzą na każde pytanie.

W naszej dystrybucji znajdziesz tylko najlepsze marki:

  • logo-armasight
  • logo-gsci
  • logo-reconyx
  • logo-flir
  • logo-spypoint
  • logo electrooptic

Poznaj naszych ekspertów:

Joanna Słodkowska

Joanna Słodkowska

Specjalista ds. e-marketingu at SpyOptic.pl
Miłośniczka wspinaczki skalnej - w szczególności bulderingu. Wolny czas spędza na łonie natury z ukochanym psiakiem Bugim. Pasjonatka strzelectwa sportowego, od kilku lat związana z projektem SpyOptic.
Joanna Słodkowska
Daniel Król

Daniel Król

Doradca Techniczny at SpyOptic.pl
Związany z projektem SpyOptic od 2 lat, administrator sklepu internetowego i tester sprzętu noktowizyjnego; miłośnik podróży do krain nierozwiniętych turystycznie, bloger i aktywny uczestnik życia społeczno-politycznego; człowiek interesu na miarę XXI wieku
Daniel Król

Pytania prosimy wysyłać za pomocą formularza znajdującego się na podstronie.

Podziel się tym ze znajomymi!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone