27 listopada 2019 Komentarze (0) Aktualności, Bez kategorii, Fotopułapki, Lornetki, Noktowizja, Oświetlacze podczerwieni, Poradniki zakupowe, Sprzęt

Praktyczne prezenty świąteczne – Inspiracje

Poszukujesz inspiracji na prezent świąteczny? Nie wiesz czym zaskoczyć miłośnika outdooru, łowiectwa czy pszczelarstwa? Świetnie! W naszym artykule przedstawimy praktyczne propozycje prezentowe dla myśliwych, pszczelarzy, miłośników outdooru oraz poszukiwaczy skarbów. Wśród nich profesjonalne fotopułapki, kamery termowizyjne i noktowizyjne oraz wiele innych.

1.Prezent dla Myśliwego

Zakup prezentu dla myśliwego to zdecydowanie nie łatwy wybór. Aby ułatwić Wam decyzje – przygotowaliśmy propozycje prezentowe, które świetnie sprawdzą się podczas codziennych aktywności myśliwego. W zależności od dostępnego budżetu – znajdziecie tutaj zarówno propozycje mniej kosztowne jak np. Lornetka Focus 10×32 Handy jak i prezenty z wyższej półki takie jak kieszonkowa kamera termowizyjna Flir Breach PTQ136.

Propozycje prezentów: 

1. Model Focus 10×32 Handy powinien zainteresować miłośników przyrody a w szczególności miłośników łowiectwa. Zastosowana optyka gwarantuje jasny i ostry obraz, zwłaszcza w najbardziej krytycznych okresach, podczas zmierzchu i o świcie.

Lornetka do obserwacji Focus Handy 10x32499 zł

2. Oświetlacz podczerwieni AGM Global Vision Sioux 850 gwarantuje zaawansowane możliwości obserwacji oraz idealnie nadaje się do pracy w słabo oświetlonym otoczeniu. Jeden z najmocniejszych na rynku oświetlaczy podczerwieni.

899 zł

3. Kamera FLIR Breach PTQ136 to komapktowa kamera termowizyjna o wadze 210g. Nagrywa filmy, wykonuje zdjęcia i pozwala na obserwację do nawet 270 metrów. Zbudowana w oparciu o nowy rdzeń termiczny FLIR 12 µm Boson. Wyposażona w 7 palet termicznych.

10 499


2. Prezent dla pszczelarza

Pszczelarstwo to profesja, wymagająca dużo pracy i cierpliwości, które czasem potrafią zniweczyć niespodziewani intruzi. Aby uchronić pasiekę przed aktami wandalizmu – proponujemy podarować pszczelarzowi w prezencie fotopułapkę, która zarejestruje i natychmiast powiadomi go o niespodziewanych gościach pośród uli. Poniżej prezentujemy kilka propozycji takich urządzeń. Więcej modeli znajdziecie pod linkiem: https://spy-optic.pl/10-fotopulapki

Propozycje prezentów: 

1. Fotopułapka RD1003 to doskonałe urządzenie do monitoringu obiektów zewnętrznych (pasieka, prywatna posesja, parking). Obudowa wykonana została z odpornych i solidnych materiałów, posiada barwy kamuflujące i niewidoczne diody IR.

399 zł

2. Fotopułapka S880G dedykowana jest do zabezpieczenia działki, stawu czy domku letniskowego przed potencjalnym zagrożeniem. Posiada szybki moduł GSM, który poinformuje o każdym ruchu na posesji wysyłając zdjęcie na telefon lub wcześniej zdefiniowany serwer FTP.

 1319 zł

3. Fotopułapka Watcher1-4G zapewnia super szybką transmisję danych za pomocą nowoczesnej technologii 4G LTE. Prędkość przesyłu danych na wybrane numery telefonu, e-mail czy serwer FTP jest nieporównywalna z możliwościami innych kamer leśnych dostępnych na rynku. Szczególnie polecana przez klientów.

1759 zł


3. Prezent dla miłośnika outdooru

Szukasz prezentu dla miłośnika outdoorowych przygód? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji. Ręczny wykrywacz metali Garrett Pro-Pointer AT w zestawie z torbą i saperką tworzy idealny pakiet prezentowy dla poszukiwaczy skarbów. Scyzoryk Victorinox dzięki szwajcarskiej precyzji i najwyższej jakości wykonania, doskonale sprawdzi się podczas dalekich podróży, pieszych wędrówek czy survivalowych wypraw. Ostatnia propozycja to coś na rozjaśnienie drogi w nocą i w niepogodę – funkcjonalna latarka ledlenser NEO 6R dla biegaczy.

Propozycje prezentów:

1. Garrett Pro-Pointer AT to ręczny detektor metalu od amerykańskiej marki Garrett. Stworzony do pracy w zmiennych warunkach zewnętrznych – można zanurzyć go w wodzie na głębokość 3 metrów. Odporny na uszkodzenia mechaniczne.

670 zł

2. Scyzoryk wielofunkcyjny Victorinox Spartan z otwieraczem i korkociągiem to doskonały pomysł na prezent dla miłośnika outdooru. Model posiada 12 różnych funkcji, które pomagają w kryzysowych sytuacjach użytkownikom na całym świecie.

87 zł

3. Czołowa latarka Ledlenser NEO 6R dla biegaczy to urządzenie o mocy 240 lm, charakteruzyjące się przemyślaną i solidną konstrukcją, niewielką wagą 95 g oraz możliwością szybkiego ładowania przez USB. Pracuje do 40h i osiąga zasięg nawet do 30 metrów. W zestawie szelki do biegania.

225 zł

Joanna Słodkowska

Joanna Słodkowska

Specjalista ds. e-marketingu at SpyOptic.pl
Miłośniczka wspinaczki skalnej - w szczególności bulderingu. Wolny czas spędza na łonie natury z ukochanym psiakiem Bugim. Pasjonatka strzelectwa sportowego, od kilku lat związana z projektem SpyOptic.
Joanna Słodkowska
Podziel się tym ze znajomymi!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *