2 grudnia 2020 Komentarze (0) Aktualności, Bez kategorii, Fotopułapki, Lornetki, Noktowizja, Oświetlacze podczerwieni, Poradniki zakupowe, Sprzęt

Praktyczne prezenty świąteczne – Inspiracje

świąteczne inspiracje prezentowe

Poszukujesz inspiracji na prezent świąteczny? Nie wiesz czym zaskoczyć miłośnika outdooru, łowiectwa czy pszczelarstwa? Świetnie! W naszym artykule przedstawimy praktyczne propozycje prezentowe dla myśliwych, pszczelarzy, miłośników outdooru oraz poszukiwaczy skarbów. Wśród nich profesjonalne fotopułapki, kamery termowizyjne i noktowizyjne oraz wiele innych propozycji.

1.Prezent dla Myśliwego

Zakup prezentu dla myśliwego to zdecydowanie nie łatwy wybór. Aby ułatwić Wam decyzje – przygotowaliśmy propozycje prezentowe, które świetnie sprawdzą się podczas codziennych aktywności myśliwego. W zależności od dostępnego budżetu – znajdziecie tutaj zarówno propozycje mniej kosztowne jak np. Kamera termowizyjna AGM Asp-Micro TM160 jak i prezenty z wyższej półki takie jak model  AGM Global Vision Wolf-14.

Propozycje prezentów: 

1. Kamera termowizyjna AGM Asp-Micro TM160 z pewnością  zainteresuje miłośników przyrody i outdooru a w szczególności miłośników łowiectwa. Zastosowana optyka gwarantuje skuteczną obserwację po zmierzchu i nocą, również w wymagających warunkach pogodowych.

Kieszonkowy termowizor AGM Global Vision2499 zł

2. Oświetlacz podczerwieni Electrooptic IR 850 gwarantuje zaawansowane możliwości obserwacji oraz idealnie nadaje się do pracy w słabo oświetlonym otoczeniu. Jeden z najmocniejszych na rynku oświetlaczy podczerwieni. Doskonały pomysł na prezent.

1199 zł

3. AGM Global Vision Wolf-14 to kompaktowy noktowizor do wszechstronnego użytku. Zapewnia wyrazisty i jasny obraz oraz umożliwia wygodny montaż na głowie. Umożliwia nawet 40 godzin pracy przy temperaturze 20 stopni. Świetny kompan nocnych wypraw w teren na polowanie.

9 629 zł


2. Prezent dla pszczelarza

Pszczelarstwo to profesja, wymagająca dużo pracy i cierpliwości, które czasem potrafią zniweczyć niespodziewani intruzi. Aby uchronić pasiekę przed aktami wandalizmu - proponujemy podarować pszczelarzowi w prezencie fotopułapkę, która zarejestruje i natychmiast powiadomi go o niespodziewanych gościach pośród uli. Poniżej prezentujemy kilka propozycji takich urządzeń. Więcej modeli znajdziecie pod linkiem: https://spy-optic.pl/10-fotopulapki

Propozycje prezentów: 

1. Ereagle E1B to doskonałe urządzenie bez modułu GSM do monitoringu obiektów zewnętrznych (pasieka, prywatna posesja, parking). Obudowa wykonana została z odpornych i solidnych materiałów, posiada barwy kamuflujące i niewidoczne diody IR.

899 zł

2. Fotopułapka S880G dedykowana jest do zabezpieczenia działki, stawu czy domku letniskowego przed potencjalnym zagrożeniem. Posiada szybki moduł GSM, który poinformuje o każdym ruchu na posesji wysyłając zdjęcie na telefon lub wcześniej zdefiniowany serwer FTP.

fotopułapka S880G 1319 zł

3. Fotopułapka Browning Spec Ops Edge posiada super szybką migawkę z regulacją 0,2-0,7 sekundy. Wykonuje wyraziste, wysokiej jakości zdjęcia. Dzięki specjalnemu czujnikowi ruchu migawka uruchamia się automatycznie. Nagrywa ponadto filmy w wysokiej rozdzielczości Ultra FULL HD (1920/1080p).

1196 zł


3. Prezent dla miłośnika outdooru

Szukasz prezentu dla miłośnika outdoorowych przygód? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji. Precyzyjna lornetka AGM Global Vision umożliwi obserwacje zarówno w ciągu dnia jak i po zmierzchu. Scyzoryk Victorinox dzięki szwajcarskiej precyzji i najwyższej jakości wykonania, doskonale sprawdzi się podczas dalekich podróży, pieszych wędrówek czy survivalowych wypraw. Ostatnia propozycja to coś na rozjaśnienie drogi w nocą i w niepogodę - funkcjonalna latarka ledlenser NEO 6R dla biegaczy.

Propozycje prezentów:

1. Lornetka AGM Global Vision to wielozadaniowy binokular to wygodnej i komfortowej obserwacji zarówno w ciągu dnia jak i nocą. Zapewnia 7-krotne przybliżenie obrazu, a dodatkowo idealnie odwzorowuje obserwowane obiekty, proporcje i barwy. 

999 zł

2. Scyzoryk wielofunkcyjny Victorinox Spartan z otwieraczem i korkociągiem to doskonały pomysł na prezent dla miłośnika outdooru. Model posiada 12 różnych funkcji, które pomagają w kryzysowych sytuacjach użytkownikom na całym świecie.

161 zł

3. Czołowa latarka Ledlenser NEO 6R dla biegaczy to urządzenie o mocy 240 lm, charakteruzyjące się przemyślaną i solidną konstrukcją, niewielką wagą 95 g oraz możliwością szybkiego ładowania przez USB. Pracuje do 40h i osiąga zasięg nawet do 30 metrów. W zestawie szelki do biegania.

latarka czołowa do biegania225 zł

Joanna Słodkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *