18 lutego 2015 Komentarze (0) Aktualności

Relacja z Targów Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE 2015 w Poznaniu

Nasza ekipa uczestniczyła w największych a zarazem jedynych w Polsce targach skierowanych do trzech grup pasjonatów – wędkarzy, myśliwych i żeglarzy. Według danych organizatorów, w ciągu trzech targowych dni ekspozycję odwiedziło blisko 30 tys. osób. Impreza odbywała się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i łączyła w czasie trzy główne imprezy wystawiennicze: Targi Wędkarskie RYBOMANIA, Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE oraz Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX. Targi myśliwskie cechował wysoki poziom organizacji i bogaty program wydarzeń towarzyszących w formie pokazów mody myśliwskiej, zawodów kulinarnych, wyborów miss polskiego myślistwa czy prezentacji kultury i sztuki myśliwskiej.

targi-knieje-2015-poznan

Nasz zespół zaprezentował podczas targów specjalistyczne noktowizory amerykańskiej marki Armasight w postaci lornetek, lunet, gogli i nakładek odprzodowych. Szczególnym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się fotopułapki do monitorowania posesji, terenów leśnych, działek i stawów rybnych, a także kamery termowizyjne dedykowane polowaniom. W trakcie trwania targów udało nam się nawiązać owocną współpracę z partnerami z branży, a także zainteresować prezentowaną ofertą dużą część myśliwych i sympatyków łowiectwa.

Po udanych targach w Poznaniu, naszym kolejnym punktem wystawowym będą Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting 2015, które odbywają się w Sosnowcu w dniach 10-12 kwietnia.
Do zobaczenia na miejscu!

Daniel Król

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *