Spy-Optic - lider w sprzedaży noktowizorów

Spy-Optic.pl to sklep internetowy firmy Spy Shop, obecnej na polskim rynku od 2007 roku. To jeden z nielicznych w Polsce sklepów, który zajmuje się sprzedażą specjalistycznego sprzętu noktowizyjnego, termowizyjnego oraz fotopułapek. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej pozwala nam na szybką i bezproblemową realizację zamówień na terenie całego kraju. Zaopatrujemy nie tylko klientów detalicznych ale również firmy i instytucje państwowe. Sprawdź rekomendacje.

Sklep SpyOptic

Spy-Optic to bogata oferta

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Armasight - renomowanego amerykańskiego, producenta urządzeń noktowizyjnych i termowizyjnych przeznaczonych dla jednostek wojskowych, służb porządku publicznego a także dla pasjonatów myślistwa i wszelkich sportów terenowych rozgrywanych w nocy. Sklep internetowy Spy-Optic oferuje również produkty marki FLIR, która od prawie 40 lat jest niekwestionowanych liderem na rynku kamer termowizyjnych. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się dużą żywotnością (kilkuletnie gwarancje producenta), wysoką jakością oraz zachowaniem proporcji między ceną a funkcjonalnością.

Specyfikacja techniczna produktu oraz zawartość zestawu jest przez nas szczegółowo opisana, aby dostarczyć klientom jak najwięcej informacji o kupowanym sprzęcie. W naszej ofercie sprzedażowej znajdują się również wysokiej jakości sprzęty optyczne w technologii noktowizyjnej i termowizyjnej kanadyjskiej marki GSCI, która oferuje aż 7 lat gwarancji na swoje produkty.  Nowatorskie rozwiązania oferują również producenci zaawansowanych systemów optoelektronicznych z PRG Defense i Electrooptic

W naszej ofercie znajdą się również kamery leśne takich firm jak Ereagle, Browning, ReconyxLTL AcornCovert i SpyPointKamery sprawdzą się idealnie do pilnowania składu drewna lub obserwacji nęcisk. Ich wysoka jakość wykonania i mnogość funkcji spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Wszystkie załączone w ofercie sklepu sprzęty spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Nasze produkty wysyłamy błyskawicznie sprawdzoną firmą kurierską. Przestrzegamy prawa konsumenckiego i umożliwiamy zwroty oraz wymiany towaru.

Spy-Optic to eksperci

Spy-Optic to nie tylko sklep, to też grupa ekspertów którzy pomogą dobrać sprzęt do Państwa potrzeb. Można nas spotkać na targach i konferencjach w obrębie całego kraju. Staramy się być blisko naszych klientów aby znać ich potrzeby i wymagania. Zachęcamy również do odwiedzania naszego bloga pod adresem www.spy-optic.pl/blog/ na którym publikujemy artykuły o myślistwie, outdoorze, nowinkach technologicznych i wydarzeniach branżowych.

Blog dla myśliwego

Dziękuję za poświęcony czas i życzę udanych zakupów.

Darz Bór!