Spy Shop - sklep detektywistyczny

SpyShop właścicielem SpyOptic

Logo SpyShop - Sklep detektywistyczny

Sklep SpyOptic to projekt renomowanej marki SpyShop. Właścicielem firmy jest Paweł Wujcikowski, którego od dawna fascynowały urządzenia do inwigilacji oraz profesjonalne sprzęty optyczne. SpyShop to sieć sklepów detektywistycznych z bogatą ofertą podsłuchów, minikamer, akcesoriów detektywistycznych oraz profesjonalnego sprzętu do kontrinwigilacji.

Pracownicy z pasją

Tak daleki rozwój firmy nie byłby możliwy bez zaangażowania i wsparcia pracowników, którzy prywatnie pasjonują się bezpieczeństwem, sprzętem szpiegowskim, myślistwem czy strzelectwem. Dzięki współpracy z ludźmi, dla których praca łączy się z pasją – lepiej rozumiemy klientów i w sposób indywidualny podchodzimy do każdego z zapytań.

strzelnica

Noktowizja, termowizja i fotopułapki – sklep dla myśliwych.

Asortyment marki SpyShop, który znalazł się na naszej stronie Spy-Optic to w szczególności zaawansowane technologicznie noktowizory, termowizory oraz fotopułapki. Oferowane produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu szybko zaczęły zyskiwać zaufanie dużej rzeszy zadowolonych Klientów. Nasze produkty trafiają w szczególności do takich odbiorców jak: amatorzy łowiectwa, myśliwi oraz profesjonalni pracownicy służb mundurowych.

Stawiamy na jakość

Decydując się na zakup zaawansowanego urządzenia, klienci w szczególności zwracają uwagę na jego jakość oraz pochodzenie. Nasze produkty czerpiemy wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, czego potwierdzeniem są liczne atesty i certyfikaty jakości.

Fotopułapki na straży polskiego drewna

Zaufaliśmy również firmie Covert, która specjalizuje się w produkcji fotopułapek. Mają one przeróżne zastosowanie, ale w jednej sytuacji sprawdziły się wyjątkowo dobrze. Kradzież państwowego drewna stała się plagą, z którą zaczęły walczyć regionalne służby leśne. Od 2012 r. rozbudowano system fotopułapek i rejestratorów obrazu, który trafił bezpośrednio do lasów państwowych. Efekt? Odnotowano „tylko” 6451 przypadków kradzieży drewna o łącznej wartości 3,9 mln. zł. Oferujemy również kamery leśne popularnych marek SpyPoint, Ltl Acorn czy Ereagle. 

SpyOptic - wyspecjalizowana sprzedaż dla myśliwych

Z racji dość specyficznej branży SpyShop postanowił stworzyć odrębny sklep z wyspecjalizowanymi urządzeniami dla myśliwych pracowników leśnictw, służb celnych oraz pasjonatów tematyki leśnej. Sklep SpyOptic.pl ciągle pracuje nad tym, aby urządzenia, które posiadamy w swojej ofercie jak najbardziej odpowiadały oczekiwaniom naszych Klientów.