Spy Shop - sklep detektywistyczny

SpyShop właścicielem SpyOptic

Logo SpyShop - Sklep detektywistyczny

Sklep SpyOptic wywodzi się z renomowanej firmy SpyShop, której właścicielem jest Paweł Wujcikowski. Na samym początku wynajmował on mikrosłuchawki, ale z czasem zaczął się interesować innymi, bardziej zaawansowanymi urządzeniami do inwigilacji. Zbierał informacje, gromadził sprzęt, ciągle rozwijając markę Spy Shop. Teraz współpracuje ona z prawie 40 specjalistami z rożnych dziedzin, posiada sieć sklepów stacjonarnych w Polsce oraz kilka sklepów internetowych, również zagranicznych. SpyShop to sieć sklepów detektywistycznych z ofertą podsłuchów, minikamer, akcesoriów detektywistycznych, a także profesjonalnego sprzętu do kontrinwigilacji.

Kadra doświadczonych pracowników

Od 9 lat SpyShop poszukuje profesjonalistów do współpracy, nieustannie szkoli swoich pracowników oraz kładzie nacisk na odkrywanie nowych rozwiązań i urządzeń. Jedna z osób pracujących w Spy Shop podjął się tematyki myślistwa. Zbierał dane o problemach i niedogodnościach w tej dziedzinie. Dzięki zgromadzonym informacjom byliśmy w stanie dopasować asortyment do najczęstszych problemów wynikających z pracy myśliwych, leśniczych i pracowników straży granicznej.

Sklep dla myśliwych z noktowizją, termowizją i fotopułapkami

W pewnym momencie, do asortymentu Spy Shop trafiły noktowizory oraz fotopułapki. Szybko znalazły zainteresowanie u amatorów łowiectwa, jak również u pracowników służb mundurowych. Po pewnym czasie oraz wielu rekomendacjach zyskaliśmy zaufanie większej liczby klientów i asortyment rozrósł się o termowizję i profesjonalne lornetki. W tym czasie zyskaliśmy wiernych partnerów w postaci żołnierzy, pracowników polskiej armii oraz służb granicznych. Firma SpyShop stara się być blisko naszych klientów, ponieważ to oni są źródłem naszej wiedzy i mimowolnie pomagają nam optymalizować sklep SpyOptic.pl.

Armasight - jakość ponad wszystko

Spośród wielu marek noktowizorów oraz termowizji wybraliśmy m.in. Firmę Armasight, która reprezentuje najszerszy wachlarz asortymentu oraz najlepsze wykonanie w stosunku do ceny ich produktów. Armasight to znana i renomowana firma w USA, która wyposaża armię amerykańską w ich specjalistyczne produkty. Mamy w ofercie również noktowizory i termowizory kanadyjskiej marki GSCI, która od 25 lat produkuje najwyższej jakości sprzęt optyczny objęty 7-letnią gwarancją.

Noktowizory Spark-X oraz Eagle firmy Armasight

Fotopułapki na straży polskiego drewna

Zaufaliśmy również firmie Covert, która specjalizuje się w produkcji fotopułapek. Mają one przeróżne zastosowanie, ale w jednej sytuacji sprawdziły się wyjątkowo dobrze. Kradzież państwowego drewna stała się plagą, z którą zaczęły walczyć regionalne służby leśne. Od 2012 r. rozbudowano system fotopułapek i rejestratorów obrazu, który trafił bezpośrednio do lasów państwowych. Efekt? Odnotowano „tylko” 6451 przypadków kradzieży drewna o łącznej wartości 3,9 mln. zł. Oferujemy również kamery leśne popularnych marek SpyPoint i Ltl Acorn.

SpyOptic - wyspecjalizowana sprzedaż dla myśliwych

Z racji dość specyficznej branży SpyShop postanowił stworzyć odrębny sklep z wyspecjalizowanymi urządzeniami dla myśliwych pracowników leśnictw, służb celnych oraz pasjonatów tematyki leśnej. Sklep SpyOptic.pl ciągle pracuje nad tym, aby urządzenia, które posiadamy w swojej ofercie jak najbardziej odpowiadały naszym klientom.