Problem z konfiguracją fotopułapki

Serwis fotopułapek

Naprawa fotopułapek

Serwis fotopułapek - problem z konfiguracją urządzenia

Jednym z najczęstszych pytań dotyczących fotopułapek jest problem z ich prawidłową konfiguracją. Nasz serwis pomoże w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z tą kwestią. W przypadku zakupu nowego urządzenia oferujemy odpłatną konfigurację, dzięki której będziemy w 100% pewni, że nasza fotopułapka działa prawidłowo. 

Fotopułapki ze zintegrowanymi modułami GSM, które znajdują się w naszej ofercie sprzedażowej, działają na całym świecie i współpracują z praktycznie każdą siecią telefonii komórkowej. Nasi klienci korzystają z urządzeń tego typu na terenie Szwecji, Norwegii czy Kanady. O ile konfiguracja polskiego operatora jest stosunkowo prosta, poprawne ustawienie parametrów zagranicznych marek takich jaka Vodafone, MyCall czy Telenor może sprawić małe problemy. Nasi serwisanci oferują wsparcie techniczne w tym zakresie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci ustalić przyczynę problemu oraz znaleźć sposób na jego rozwiązanie

Darmowa Konfiguracja dla Klientów

Naszym klientom oferujemy darmową usługę konfiguracji zakupionej fotopułapki oraz pełną opiekę serwisową i wsparcie techniczne w okresie użytkowania urządzenia. Aby otrzymać w pełni skonfigurowaną fotopułapkę prosimy wpisać w komentarzu do zamówienia hasło „KONFIGURACJA” lub skontaktować się z naszym Serwisem: 

SPY SHOP Serwis Fotopułapek
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 19
85-011 Bydgoszcz
Godziny otwarcia: 
pon-pt. 10:00-17:00, sob. 10:00-14:00
Telefon: 52 346 64 64
Adres e-mail: fotopulapki@spyshop.pl

Na życzenie klienta konfigurujemy fotopułapkę pod wybraną sieć GSM

Szukasz fotopułapki? - Sprawdź TOP 5 najlepszych modeli kamer leśnych na rynku

nazwa nazwa nazwa nazwa nazwa

Kamera leśna do ochrony stawów i pasiek

Fotopułapka do ochrony działki