- napięcie 200 000 V
- skuteczny i kompaktowy
- system bezpieczeństwa dla użytkownika
- 3 poziomy porażenia
- waga 215 g
Nie wiesz od czego zacząć?
Zobacz polecane produkty- połączenie paralizatora i gazu
- napięcie 500 000 V
- skuteczny przez warstwę ubrań
- zasięg gazu 3 metrów
- waga 310 g
PSP Scorpy Max to innowacyjne urządzenie łączące paralizator i miotacz gazu pieprzowego, zapewniając kompleksową ochronę w przypadku bezpośredniego ataku lub zagrożenia z dystansu, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla osób szukających skutecznego narzędzia samoobrony. Dzięki wysokiemu napięciu 500 000 V, natychmiastowej reakcji miotacza gazu pieprzowego oraz intuicyjnej obsłudze, Scorpy Max zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także łatwość użytkowania, zaspokajając potrzeby zarówno profesjonalistów z branży ochrony, jak i osób prywatnych.
Skuteczne połączenie
Scorpy Max to rozwiązanie, które łączy w sobie funkcje paralizatora i miotacza gazu pieprzowego, zapewniając kompleksową ochronę zarówno w bezpośrednim ataku, jak i w sytuacji zagrożenia z dystansu. Dzięki napięciu 500 000 V, generowanemu przez paralizator, napastnik może zostać szybko obezwładniony, nie narażając go przy tym na trwałe obrażenia czy skutki dla zdrowia, co zapewnia niewielkie natężenie prądu.
Bezpieczny w użyciu i obsłudze
Dodatkowo, wyposażony w miotacz gazu pieprzowego o zasięgu do 3 metrów, Scorpy Max umożliwia reakcję na zagrożenie, nawet zanim dojdzie do bezpośredniego kontaktu z napastnikiem. Dzięki substancji czynnej pochodzącej z pieprzu cayenne, reakcja jest natychmiastowa i silna, powodując łzawienie oczu, pieczenie skóry i podrażnienie układu oddechowego, co stanowi dodatkową warstwę obrony w krytycznych sytuacjach.
Scorpy Max to nie tylko skuteczne narzędzie obrony, ale także łatwe w obsłudze i wysoce funkcjonalne urządzenie. Dzięki przełącznikowi bezpieczeństwa, który zapewnia blokadę przed przypadkowym użyciem, oraz zabezpieczeniu sznurkowemu, które trwale blokuje paralizator w razie wyrywania z rąk, użytkownik może mieć pewność, że korzystanie z niego jest bezpieczne dla wszystkich.
Ponadto, intuicyjna obsługa różnych funkcji - paralizatora za pomocą wskazującego palca i miotacza gazu pieprzowego kciuka - sprawia, że Scorpy Max jest przyjazny nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. To idealne rozwiązanie dla osób pracujących w służbach ochrony, jak również dla tych, którzy chcą czuć się bezpiecznie, wracając do domu po zmroku, niezależnie od sytuacji.
Specyfikacja paralizatora ESP Scorpy Max | |
---|---|
Napięcie | 500 000 V |
Natężenie prądu | 9,8 mA |
Zasięg | do 3 metrów |
Obudowa | polimerowa |
Bezpiecznik główny | tak |
Wymiary | 210 × 65 × 35 mm |
Waga | 310 g |
Test paralizatorów i miotaczy gazu pieprzowego - Paralyseur X8, Scorpy 200, Scorpy Max, Power 200
ESP (EURO SECURITY PRODUCTS)
ESP (Euro Security Products) to firma z Czech, która powstała w 1992 roku w Pradze. Specjalizuje się w produkcji urządzeń do obrony osobistej. Wśród jej najbardziej znanych produktów znajdują się paralizatory elektryczne i gazy pieprzowe, które są przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych służb ochrony.
- paralizator i latarka ukryte w lasce
- napięcie 1 000 000 V
- regulowana długość laski do 95 cm
- moc latarki 30 lumenów
- maksymalny udźwig 110 kg
- napięcie 1 000 000 V
- latarka o mocy 90 lumenów
- czas pracy do 3 godzin
- funkcja kubotanu
- waga 255 g
- połączenie paralizatora i latarki
- napięcie 10 000 000 V
- obudowa aluminium
- 3 przyciski obsługowe
- waga 411 g
- napięcie 2 000 000 V
- latarka o mocy 60/120/200 lumenów
- czas pracy do 12 godzin
- podświetlany ekran
- 4 tryby pracy
- waga 839 g
- połączenie paralizatora i gazu
- dostępny bez pozwolenia
- antypoślizgowa rękojeść
- zasięg gazu do 2 metrów
- waga 255 g
- połączenie paralizatora i latarki
- napięcie 12 000 000 V
- profilowany uchwyt
- polimerowa skrzynka i linka zabezpieczająca
- waga 320 g
- paralizator ukryty w długopisie
- napięcie 2 400 000 V
- nie wymaga pozwolenia
- suwak bezpieczeństwa
- waga 38 g
- kompaktowy i poręczny
- napięcie 800 000 V
- latarka o mocy 30 lumenów
- funkcja kubotanu
- waga 230 g
Dodaj opinię
Dodaj opinię