Noktowizor Avenger Gen 2+ ID z iluminatorem podczerwieni

 • iluminator dalekiego zasięgu
 • doświetlenie na obszarze do 600 m
 • wzmacniacz obrazu generacji 2+ 
 • szklana optyka z 3x powiększeniem
 • 40 godzin nieustannej pracy
 • energooszczędny system zasilania 

Więcej szczegółów

Cena: 7 859,00 PLN brutto

Promocja! -250,00 PLN

Stara cena: 8 109,00 PLN

Armasight

Armasight to młoda, amerykańska firma, której znakiem rozpoznawczym są wyspecjalizowane systemy elektroniczno-optyczne. Mimo niewielkiego stażu, firma... Czytaj więcej

Noktowizor Armasight Avenger Gen  2+ ID z oświetlaczem dalekiego zasięgu IR850W

Jeśli potrzebujesz trwałego, zbudowanego z użyciem najlepszych dostępnych na rynku tworzyw noktowizora, Armasight Avenger Gen 2+ ID to doskonały wybór. Ten jednookularowy noktowizor ze stałym, trzykrotnym powiększeniem jest połączeniem konkurencyjnej ceny z zaawansowanymi technologiami. Wzmacniacz obrazu drugiej generacji został dodatkowo wzbogacony o lepszą rozdzielczość. Urządzenia generacji 2+ umożliwiają obserwację nawet w bezksiężycową noc, są elementem wyposażenia wielu armii na całym świecie ze względu na wysoką skuteczność. Dzięki niewielkim rozmiarom, lekkiej konstrukcji i niesamowitej funkcjonalności, ten model noktowizorów Armasight jest sprzętem wyjątkowo mobilnym, który można łatwo transportować i prowadzić nocne obserwacje w warunkach terenowych.

Producenci pokryli wysokiej jakości szkło wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną, dzięki czemu generowany obraz jest wyraźny i bez zniekształceń. Głębia ostrości zawiera skalę od 3 m do nieskończoności, co sprawia, że nocne obserwacje, są bardziej efektywne. System ABC (Automatic Brightness Control) zabezpiecza przetwornik obrazu przed możliwym uszkodzeniem na skutek działania zbyt silnego światła oraz chroni użytkownika oślepianym przez zbyt silny rozbłysk światła.

Zaawansowany noktowizor Armasight Avenger Gen 2+ ID Noktowizor Armasight Avenger Gen 2+ ze zwiększoną rozdzielczością Noktowizor drugiej generacji+ z antyrefleksyjną powłoką Celownik cyfrowy Armasight Drone Pro Opcjonalnie można dokupić oświetlacz podczerwieni Armasight IR850

Obudowa Avenger Gen 2+ ID została zaprojektowana z wykorzystaniem stopów aluminium, a producenci całą konstrukcję pokryli dodatkowo odpornym na czynniki zewnętrzne gumowym obiciem. Noktowizor ten jest wodoszczelny i odporny na mgłę, co w niekorzystnych warunkach atmosferycznym zwiększa efektywność jego wykorzystania. Dużymi atutami modelu Avenger jest wysokiej jakośći szklana optyka z 3x powiększeniem obrazu, przetwornik w generacji 2+ o rozdzielczości 47-54 linii/mm, automatyczna regulacja jasności, pole widzenia 18 stopni, a także bardzo długi czas pracy na baterii - do 40 godzin.

W zestawie znajduje się zewnętrzny reflektor podczerwieni, który znajdzie swoje stosowane w miejscach, gdzie poziom naturalnego światła nie jest wystarczający. Oświetlacz IR850W to idealne rozwiązanie dla osób pracujących w ekstremalnych warunkach słabego oświetlenia. Unowocześniona wersja iluminatora IR850 zwiększa zakres detekcji noktowizora o 600 metrów, sprawiając, że generowany obraz jest ostrzejszy i jaśniejszy. Dzięki zastosowanym technologiom, urządzenie to pozwala na obserwacje w warunkach całkowitej ciemności. Emitowane światło podczerwieni, które choć niewidoczne gołym okiem, może znacznie zwiększyć wydajność urządzeń noktowizyjnych. Światło w paśmie podczerwieni o długości fali ok 850µm umożliwia skuteczną obserwację terenu jednocześnie nie ujawniając pozycji operatora, dając mu znaczna przewagę taktyczną. Oświetlacz oferuje również korektę dla pola widzenia i mocy wyjściowej.

Cechy lunety noktowizyjnej Armasight Avenger Gen 2+ ID z oświetlaczem IR850W

 • 3x powiększenie obrazu i wysoka rozdzielczość na poziomie 47-54 linii/mm
 • zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne, wodę i mgłę
 • wbudowany oświetlacz IR krótkiego zasięgu; doświetlenie do 90 metrów
 • w zestawie zewnętrzny iluminator dalekiego zasięgu; doświetlenie do 600 metrów
 • dołączny oświetlacz jest w 100% bezpieczne dla wzroku i niewidoczny dla człowieka
 • 24 miesięczna gwarancja producenta

 

Proponowane Akcesoria

Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzedni
 • Luneta noktowizor Armasight Sirius Gen 2+ ID z obiektywem 5x

  Luneta noktowizor Armasight Sirius Gen 2+ ID...

  7 999,00 PLN Zobacz
 • Luneta noktowizyjna Armasight Sirius z celownikiem Aim Pro L

  Luneta noktowizyjna Armasight Sirius z...

  11 197,00 PLN Zobacz
 • Noktowizor Armasight Avenger Gen 2+ z trzykrotnym powiększeniem obrazu

  Noktowizor Armasight Avenger Gen 2+ z...

  7 799,00 PLN Zobacz
 • Konwerter celowniczy Armasight AIM Pro AIM Pro L

  Konwerter celowniczy Armasight AIM Pro AIM...

  1 899,00 PLN Zobacz
Następny